Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Ako si pomôcť pri spaľovaní tukov

Napísal dňa 19. január 2016

Na otázku ako správne spaľovať tuky má takmer každý vlastnú odpoveď. Bez pohybu to určite nikdy správne nepôjde, ale napriek tomu si možno výrazne vypomôcť.

Jednou z najpodstatnejších zmien musí byť vyvážená, pestrá a pravidelná strava doplnená práve o pravidelnú porciu športovej aktivity, ideálne aj v kombinácii s adekvátnym spaľovačom tukovThermoFitom.

Termogénny spaľovač tukov Kompava ThermoFit je určený pre všetkých športovcov a fanúšikov fitnes, ktorí chcú doplniť svoj tréning správnym prípravkom na redukciu tukov.

fitness-863081_640

ThermoFit je prípravok, ktorý podporuje prirodzené spaľovanie tukov. Obsahuje formulu Natural herbal z vysoko účinných, povzbudzujúcich a tuk spaľujúcich látok, ktoré výrazným spôsobom zvyšujú výkonnosť, dodávajú telu potrebnú energiu a predlžujú vytrvalosť. Prednosťami ThermoFitu sú jeho prírodný charakter, účinné spaľovanie a absorpcia tukov a že pomáha proti celulitíde a zrýchľuje metabolizmus. Zároveň podporuje zahriatie organizmu a je tak vhodný aj pri zimných športoch,” uvádza Veronika Bartková, marketingová riaditeľka Kompava.

Ako poukazuje prieskum Kompavy, správne spaľovanie tukov si vyžaduje kombináciu viacerých účinných látok prírodného charakteru. Spaľovač tukov ThermoFit obsahuje jedinečnú kombináciu silných stimulátorov, ktoré sú obsiahnuté práve v prírodných zložkách spaľovača tukov, čím úspešne redukuje tukové bunky, tuk uložený v hlbokých vrstvách a problematických partiách.

Zároveň chráni pred oxidačným stresom, má výrazne povzbudzujúce účinky, podporuje thermogenézu (proces tvorby tepla) a súčasne zmierňuje chuť do jedla.

Naďalej platí, že základom správneho chudnutia je zdravá a vyvážená strava doplnená o riadnu porciu zeleniny (vláknina, vitamíny) či ovocia. Dlhodobý efekt a udržanie si krásnej postavy nie je len o diétach či dennom tvrdom tréningu do úmoru, ale aj o správnej voľbe výživových doplnkov. ThermoFit je od februára až do vypredania zásob v ponuke s extra 50% balenia grátis.

Zdroj: Kompava, Foto: Pixabay.com / Unsplash.com

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.