Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Pozitívny vplyv na sexuálny život

Napísal dňa 24. apríl 2018

Čo môže pozitívne ovplyvniť váš sexuálny život?

Sexuálny život je pre oboch partnerov veľmi dôležitý. Spolu s komunikáciou a dôverou tvorí základné piliere zdravého partnerského vzťahu. Z času na čas však prichádzajú problémy aj práve tam, kde by sme to najmenej čakali. Náš sexuálny život prestane byť taký, ako na začiatku vzťahu.

Chcete, aby váš sexuálny život bol taký, ako na začiatku vzťahu? Ak áno, poradíme si, čo môže pozitívne ovplyvniť váš sexuálny život.

Sexy spodné prádlo pre dámy

Váš sexuálny život nezachránia len voľne dostupné afrodiziaká, ale prekvapujúco aj erotické spodné prádlo. Ak chcete, aby bol váš sexuálny život taký, ako predtým, kúpte si nový bledý alebo tmavý bodystocking, ktorý odhalí to, čo má a zakryje, to čo má. Partnera donúti, aby prebádal voľným okom neviditeľné miesta vášho tela, čo ho samozrejme dostatočne nabudí a váš sexuálny život prinavráti opäť do starých koľají.

romance-1934204_1280

Sexuálne pomôcky zo sexshopov

Vedeli ste, že vyše polovica párov sa nikdy nikomu nepriznala k tomu, že používa sexuálne pomôcky? Sexuálne pomôcky majú za úlohu vyhnúť sa stereotypom v sexuálnom živote a majú za úlohu zažehnať krízu, keď sa dostavia jej prvé príznaky. Sú dostupné na viacerých internetových sexshopoch, ale i v kamenných predajniach. Z ponuky sexshopov vám odporúčame vákuové pumpy. Majú za úlohu partnerov penis zväčšiť, prekrviť a pripraviť muža, ale i ženu k nezabudnuteľnému sexuálnemu zážitku. Vákuové pumpy sú vhodné nielen pre muža, ale i pre ženu. Pre ženy odporúčame hlavne vibrátory, Venušine guličky a pre mužov nafukovacie panny a spomínané vákuové pumpy.

Zmierenie sa s vlastným telom

Váš sexuálny život môže pozitívne ovplyvniť aj to, že sa raz a navždy zmierite so svojim telom a príjmete ho také, aké je. Práve ženy riešia nedokonalosti svojho tela a ak sa s nimi nezmieria, ich sexuálny život nikdy nebude dokonalý a sex si neužije ani žena, ani jej partner. Neriešte preto väčší zadok alebo menšie prsia a zmierte sa s vlastným telom. Uvidíte, že váš sexuálny život sa zlepší.

Sexuálny život však môžu ohroziť zdravotné problémy jedného z partnerov. Váš partner môže mať problémy s penisom alebo s močovým ústrojenstvom a bude musieť ísť na urológiu. Vás môže potrápiť nepríjemná a hlavne bolestivá vaginálna mykóza.

Zdroj: PR servis, Foto: archív, pixabay.com

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.