Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Fotoknihy od Happy Foto už aj na cloude

Napísal dňa 27. jún 2019

Začať vytvárať fotoknihu alebo fotoobraz v mobilnej aplikácii, potom si ju doma dotvoriť na počítači a prípadne si ju ešte prezrieť na iPade.

To je nová služba, ktorú od mája poskytuje Happy foto svojim užívateľom.

Vďaka cloudovej podpore už nie je potrebné pri výrobe fotoknihy využívať len jedno zariadenie. Navyše všetky periférie spája rovnaké ovládanie. Rovnaké budú aj fotografie, ktoré do programu stiahnete.

8

Platí to pre operačné systémy Windows. Mac, Android aj iOS alebo online priamo vo webovom prehliadači. Výroba fotoknihy tak bude jednoduchšia a oveľa pohodlnejšia.

Dobrým tipom na výrobu fotoknihy je fotokniha deLUXE, ktorá je top medzi fotoknihami. Fotografie sú v nej vyvolávané rovnako ako štandardné fotografie fotochemickou cestou pri čom je použitý značkový fotopapier. Jeho výhodou je to, že sa na ňom nezachytávajú odtlačky prstov.

10

Ďalšou výhodou je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna strana. Vybrať si môžte tak isto aj bežnú fotoknihu s digitálnou tlačou. Kvalitou je rovnaká ako kniha z kníhkupectva s najlepším pomerom ceny a výkonu. Fotoknihy od Happy Foto využívajú kvalitný fotopapier 170g/m2. Všetky informnácie a novinky nájdete na www.happyfoto.sk.

Zdroj: PR servis, foto: happyfoto