Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Ktoré celebrity nosia a potrebujú štýlové dioptrické okuliare?

Napísal dňa 30. august 2019

Prevencia pomáha chrániť naše zdravie pred zásahmi lekárov.

Slnečné žiarenie môže spôsobiť vážne poškodenie pokožky, ale len málo ľudí si uvedomuje, ako môže znehodnotiť aj náš zrak. Slnečný lúč je rozdelený do niekoľkých spektier: infračervené žiarenie, viditeľné a ultrafialové. Najnebezpečnejšie pre zrak je to ultrafialové. Jeho dlhodobá expozícia môže viesť k množstvu závažných chorôb. Preto si je dobré zvoliť prevenciu v podobe slnečných okuliarov.

Ak preto nosíte dioptrické okuliare aj vy, nemusíte pre svoj krajší vzhľad siahať po kontaktných šošovkách. Správne vybraným okuliarovým rámom môžete dokonca aj zaujať. Tak, ako to robia známe svetové celebrity.

Ktoré celebrity si najviac chránia svoj zrak?

Na verejnosti ale tiež pred kamerami sa v dioptrických okuliaroch často objavujú aj známe herecké a spevácke hviezdy. Je to tak aj u nestarnúcej Pretty Woman, ktorú stvárnila Julia Roberts. Okuliare sú na nej výrazným doplnkom, ktorý doslova vyzdvihuje jej oslnivý úsmev.

shutterstock_318060599

Štýlové dioptrické okuliare nosí na verejnosti aj Jennifer Aniston. Tejto herečke iste nikto neuprie, že je v nich naozaj krásna. Pristanú jej tmavšie farby rámu okuliarov, ale tiež exkluzívne značkové kúsky.

Aj Eva Longoria nosí dioptrické okuliare. Je tomu tak od roku 2013. Hodia sa k nej okuliare výraznejších tvarov. Pri pohľade na jej črty musíte uznať, že sa pri výbere nepomýlila.

Zdravý človek má šesť zmyslov. Tým šiestym je zmysel pre humor.“  (Jan Sobotka)

Aby sme nezabudli na mužské herecké hviezdy, je tu miláčik žien Brad Pitt. Preferuje hrubšie rámy okuliarov, prevažne čiernej farby. Okrem dotvorenia jeho imidžu, efektne vyzdvihujú elegantné línie jeho čŕt.

Prirodzenú krásu tváre dotvárajú aj štýlové dioptrické okuliare, aké nosí Kit Harington. Preferuje okrúhle tvary s jemnejším rámom. Pri pohľade na tohto herca v okuliaroch je možno na mieste otázka, či okuliare dopĺňajú jeho vzhľad alebo im on vdýchol nový štýl.

Aké značky preferujú svetoznáme hviezdy?

Známi herci a speváci siahajú po kvalite známych značiek. Nájdete medzi nimi značky ako Ray-ban, Prada, Guess, Michael Kors, Oakley, Marc Jacobs, Vogue a mnohé ďalšie. Ak vás náš krátky prehľad inšpiroval, všetky tieto značky nájdete na Eyerim.

Tu si môžete vybrať spomedzi mnohých zaujímavých tvarov a dizajnov. Je na vás, či zvolíte trendy dizajnové vychytávky alebo siahnete po stáliciach v podobe menej výrazných tvarov. Hlavné je, že si nimi zároveň chránite jeden z najcennejších zmyslov a svoje zdravie!

Zdroj: PR servis, Foto: archív