Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Ako si vytvoriť fotoknihu rýchlo

Napísal dňa 19. máj 2020

Tvorba fotoknihy nemusí byť prácna a časovo náročná. Stačí použiť Automatické usporiadanie.

Ak ste niekedy uvažovali o tvorbe fotoknihy, ale vás odrádzala predstava zdĺhavého usporadúvania fotografií, dá sa tomu úspešne vyhnúť v aplikácii Happy Foto.

Stačí si v úvode tvorby fotoknihy zvoliť funkciu Automatické usporiadanie a po vložení fotiek vám softvér sám usporiada fotografie do zmysluplného sledu.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk, ďalej pomocou programu Happy Foto alebo novou Mobilnou aplikáciou HappyFoto.

1-SK

Až by pre vás mali fotografie špeciálnu hodnotu, nechajte si ich zušľachtiť lakovaním. Ide o špeciálnu metódu, ktorou sú vnútorné strany fotoknihy nalakované UV lakom. Vďaka tomu získajú stránky žiarivý vzhľad. Fotografie vyniknú v plnej farbe a prilákajú pozornosť svojim leskom a exkluzivitou. Lak ich tak isto chráni pred odtlačkami prstov, odreninami, poškriabaním, nečistotou, vlhkosťou atď.

2020_03_EFB_SC_10x10_3_SK

Do 3.6. 2020 bude platiť zľava na fotoknihy s pevnou väzbou vo formáte A4. A tak isto na fotoknihy DeLUXE v rovnakom formáte ako aj na zmenšené modely. Až 52 stranovú fotoknihu si môžete kúpiť len za 11,90 Eur.