Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Očné kliniky získavajú prestíž

Napísal dňa 23. apríl 2021

NeoVízia je najobľúbenejšou očnou klinikou na Slovensku už štvrtýkrát po sebe.

Ocenenie SUPERBRANDS Slovakia potvrdzuje od roku 2018 kvalitu, výnimočnosť, zákaznícky servis, najnovšie technológie a postupy, ktoré NeoVízia už tradične na slovenský trh prináša.

NeoVízia je priekopníkom v poskytovaní špičkovej starostlivosti o každého svojho pacienta v moderných a inovatívnych pracoviskách v Bratislave, Trnave a Poprade, ako aj v Českej republike. Ponúka široké spektrum očnej starostlivosti zahŕňajúce operácie dioptrických chýb, sietnice, sivého zákalu, keratokonusu a plastické operácie.

O exkluzívnom ocenení rozhodli slovenskí spotrebitelia a komisia  expertnej skupiny odborníkov Brand Council, ktorí rozhodli o udelení ocenenia na základe verejného prieskumu realizovaného agentúrou GfK. Do tejto skupiny patria uznávaní slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Kocian_NV_01

Ako sa vyjadril riaditeľ a spoluzakladateľ Očnej kliniky NeoVízia Petr Kocian, získanie ocenenia Superbrands štvrtýkrát v rade je s trochou nadsádzky „super super super super“. Svedčí o tom, že latku kvality, ktorú si nastavili už na počiatku podnikania, nikdy nepodliezajú, naopak snažia sa ju každým rokom zvyšovať a určovať trendy.

Zdroj: PR servis, Foto: archív