Chcete sa dozvedieť viac o tom, čo vás zaujíma? Napíšte nám váš tip.

Ako si zväčšiť prsia?

Napísal dňa 28. júl 2021

Ako zväčšiť prsia osvedčenou a prirodzenou cestou.

Každá žena túži po peknom poprsí. Nie všetkým ale prsia vo vytúženom tvare alebo veľkosti nadelia gény. Poniektoré ženy stretne nepriazeň osudu alebo tvar ich prsníkov zmení dojčenie. Nech je to akokoľvek, v súčasnosti existuje hneď možnosť, vďaka ktorej budete mať poprsie podľa predstáv. A niektoré si vôbec nevyžadujú chirurgický zásah.

Ako zväčšiť prsia osvedčenou a prirodzenou cestou

Ak si kladiete otázku, ako zväčšiť prsia prirodzene, ste na správnom mieste. Pomôže vám výživový doplnok Breast Extra +, z ktorého sa tešia ženy po celom svete. Doplnok nielenže prsia zväčší o jednu plnú veľkosť košíčka, ale poprsie aj spevní a zdokonalí.

Prírodný doplnok bez akýchkoľvek chemikálií

Rastlinné extrakty, nazývane tiež fytoestrogény, sú podobné estrogénu. Fytoestrogény stimulujú tkanivo prsnej žľazy, vďaka čomu prsia rastú.

Účinná alternatíva plastiky pŕs je navyše čisto prírodná, takže si vôbec nemusíte robiť starosti o zdravie. Obsahuje zložky ako napríklad jam čínsky, ktorý podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka a činnosť žľazy, fenikel, ktorý je skvelý na nastolenie hormonálnej rovnováhy, angeliku čínsku, ktorá stimuluje produkciu estrogénu, čím pôsobí na zväčšenie pŕs a mnohé ďalšie extrakty.

young-woman-measures-her-breasts-with-measuring-tape-min

Doplnok, ktorý spevní prsné tkanivo

Doplnok je vhodný aj v prípade, že hľadáte spôsob, ako spevniť prsné tkanivo. Je totiž známe, že práve prsné tkanivo zvykne starnúť rýchlejšie ako zvyšok tela. Poprsiu podľa profesora genetika Steva Horvatha tikajú biologické hodiny rýchlejšie a je preto staršie približne o 3 až 5 rokov ako zvyšok tela. Aj to je jeden z dôvodov, prečo majú ženy v strednom veku v dekolte viac vrások. Ak chcete starnutie prsného tkaniva spomaliť, môžete skúsiť Breast extra +.

Chválený tisíckami žien

Breast Extra+ nebudete skúšať ako prvá. Pred vami ho skúsili tisíce spokojných žien, ktorým pomohol na ceste k vysnívanému poprsiu. Navyše, prírodný doplnok je dostupný hneď v niekoľkých baleniach, ktoré sú cenovo výhodné.

Väčšie, plnšie a pevnejšie poprsie už viac nebude len vaším prianím. Naopak, môžete ho mať aj bez chirurgických zákrokov a invazívnych zásahov do tela.

Zdroj: PR servis, Foto: freepik.com